System szkoleniowy tennis travel

Tennis travel w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tenisa ziemnego na wszystkich wyjazdach stosuje autorski System Szkolenia tennis travel, co znacząco przyczynia się do zwiększenia jakości szkolenia, a tym samym jego efektów, niezależnie od poziomu zaawansowania uczestnika. Metodyka nauczania jest zgodna ze światowymi trendami w nauczaniu tenisa i spełnia wszystkie założenia programu Międzynarodowej Federacji Tenisa – Play & Stay.

 TENIS

Na wszystkich wyjazdach organizowanych przez tennis travel szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. 

Do wspólnych treningów zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.
 

W programie szkolenie tenisowe:

Osoba dorosła:
2 h treningów dziennie
Grupa max. 4 os.

Dzieci:
2h treningów dziennie
Grupa max. 5 os.

 

Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

poznaj trenerów

Szkolenie prowadzone jest na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania.

szczegóły systemy szkoleniowego

dodatkowe możliwości tenisowe

Turnieje tenisowe

Turnieje to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.

Warsztaty tenisowe

Zajęcia prowadzone przez naszych trenerów w ramach programu wieczornego są idealnym uzupełnieniem treningów. Realizowane również na wypadek opadów co zapewnia ciągłość szkolenia. Deszcz nie stanowi żadnej przeszkody w realizacji programu!

Cardio Tenis

Jest to nowy sposób aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.

Indywidualne treningi tenisa

Osobom, dla których 2 godziny treningów dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów (treningi dodatkowo płatne).

Sparingi i gry wolne

Gry z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów (wynajem kortów dodatkowo płatne).

szkolenie tennis travel - co nas wyróżnia?

check icon

szkolenie prowadzone jest na wszystkich poziomach zaawansowania - dopasowane indywidualnie do poziomu gry uczestnika

check icon

gwarancja małych, dopasowanych grup tenisowych - osobno dzieci i dorośli

check icon

profesjonalni, przeszkoleni i starannie wyselekcjonowani trenerzy tenisa z uprawnieniami i wiedzą… praktyczną…

check icon

nowoczesny sprzęt dopasowany do poziomu umiejętności

check icon

jeden trener prowadzi zajęcia tylko na jednym korcie

check icon

nowoczesna metodyka nauczania - autorski system szkolenia tennis travel opracowany przy współpracy z czołowymi trenerami tenisa, gwarantujący szybkie i widoczne postępy w grze

check icon

miła, sportowa atmosfera podczas zajęć‡, a także wyrozumiali i zawsze chętni do udzielania wskazówek szkoleniowcy

check icon

opieka animatora dla dzieci podczas treningu rodziców - nie musisz zastanawiać‡ się™ kto zostanie z dziećmi gdy Ty będziesz trenował

System Szkolenia Tenis Travel gwarantuje szybkie i widoczne postępy
wszystkim uczestnikom szkolenia niezależnie od poziomu zaawansowania
- tak aby w krótkim czasie móc czerpać radość z gry w tenisa!

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X

Tennis Portal Hotel Anders Play + Stay Babolat Mazurski raj Tenis 10 Olymp 2 PZT