Dlaczego My?

DLACZEGO WCZASY TENISOWE?

Wczasy tenisowe to świetna propozycja dla dorosłych oraz rodzin z dziećmi – wszystkich tych, którzy preferują aktywne spędzanie wolnego czasu. Organizowane przez nas wczasy tenisowe stanowią doskonałą zabawę zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i osób, które nigdy wcześniej nie grały w tenisa. Oferujemy profesjonalne szkolenie na każdym poziomie gry.

Co pragniemy zaoferować naszym Klientom?

Po pierwsze: wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę. Wbrew powszechnej opinii na wakacje z tenisem składają się nie tylko: kompleksowe szkolenie oraz regularna gra w tenisa, ale również inne, ciekawe i odprężające zajęcia rekreacyjne oraz rozrywkowe.

Po drugie: doświadczoną, rzetelną kadrę najlepszych polskich instruktorów tenisa, którzy każdego nauczą tenisa niezależnie od jego stopnia zaawansowania.

Po trzecie: luksusowy i komfortowy wypoczynek. Sportowe wczasy obejmują również relaks w doskonałych i luksusowych hotelach dysponujących SPA oraz basenem. Każdy oferowany przez nas hotel posiada bogate zaplecze sportowe, więc nie trzeba nigdzie jeździć, a bliskość kortów tenisowych można wykorzystać do doskonalenia nabytych umiejętności poza godzinami treningów.

Po czwarte: nowe znajomości. Wczasy tenisowe to doskonała okazja, aby nawiązać znajomość z osobami, które taks samo jak my kochają ten sport oraz każdą inną aktywność fizyczną. Zawieranie i umacnianie znajomości z pewnością ułatwią organizowane przez nas animacje dla dorosłych, które sprawiają, że każdy wieczór jest super zabawą i relaksem po aktywności fizycznej.

Decydując się na tenisowe wakacje z Tenis Travel mają Państwo pewność przeżycia wyjątkowych, niezapomnianych chwil. Szkolenia tenisowe prowadzone przez profesjonalistów bez wątpienia przyczynią się do zwiększenia postępów w zakresie gry. Zajęcia ogólnorozwojowe poprawią Państwa kondycje, zaś inne formy aktywności dostarczą niezapomnianych wrażeń. Na uczestników wczasów tenisowych czekają także liczne gry i zabawy i turnieje z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście, nie zabraknie także czasu na… odpoczynek.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wczasów tenisowych przeznaczonych dla wszystkich aktywnych osób. W odpowiedniej zakładce znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące organizowanych przez nas turnusów. Jako że nasze obozy tenisowe dla dorosłych cieszą się dużym zainteresowaniem, zalecamy szybką rezerwację miejsca. Wczasy tenisowe są coraz popularniejszym i modnym sposobem spędzania aktywnych wakacji w Polsce.