Aktywny wypoczynek - tenis, animacje i atrakcje

Chcemy by podczas wspólnych wakacji każdy z uczestników tennis travel mógł realizować swoje pasje i odpoczywać tak jak lubi. Kierowani tą myślą przygotowaliśmy kompleksowy program animacji czasu dla najmłodszych wczasowiczów.

check icon tenis

Metodyka

Metodyka

Efektywne treningi prowadzone są zawsze w miłej, przyjaznej atmosferze, w grupach max 5 os. dostosowanych pod względem wieku i umiejętności. Autorski program szkolenia opracowany jest na podstawie aktualnych trendów nauczania tenisa oraz programów Play&Stay i Tenis10.

więcej o tym programie

Trenerzy

Trenerzy

Prowadzący zajęcia trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie i specjalizację w treningach tenisa dla dzieci. To nie tylko świetni trenerzy ale również doskonali pedagodzy, potrafiący zachęcić i zmotywować dzieci do zajęć z gwarancją uśmiechu i dobrą zabawą na korcie.

Sprzęt

Sprzęt

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu dedykowanego do nauki tenisa dzieci: kilka rodzajów miękkich piłek, małe rakiety, mini korty oraz inne pomoce trenerskie, których zastosowanie zwiększa atrakcyjność oraz efektywność treningów.

Turnieje i zawody sportowe

Turnieje i zawody sportowe

Pozytywna rywalizacja jest jednym z kluczowych elementów nauki tenisa. Wspólne zawody sportowe organizowane dzieciom na wczasach tennis travel wzmacniają elementy ważne w sporcie, jak również w życiu takie jak pasja, odwaga oraz kierowanie się zasadami fair play.

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa dla dzieci od 1 roku życia

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa dla dzieci od 1 roku życia

Na wybranych turnusach tennis travel realizujemy wyjątkowy program kanGO! - Tenisowe Maluszki. Są to zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym, rozwijające inteligencję sportową dziecka poprzez zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, prowadzone są przez instruktorów kanGo! z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu zaprojektowanego dla najmłodszych dzieci.

więcej o tym programie

check icon program animacyjny

Animatorzy

Uśmiechnięci i serdecznie animatorka zorganizuje dzieciom czas podczas gdy rodzice będą grać w tenisa lub korzystać i atrakcji hotelu.

Całodzienne animacje

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wyjazdów dla dzieci zaowocowało stworzeniem atrakcyjnego i kreatywnego programu zajęć dla dzieci, w ramach którego realizowane są liczne zajęcia sportowe, plastyczne czy warsztatowe, podczas których każde dziecko miło spędzi czas.

Wieczory animacyjne

Wieczorne animacje dla dzieci prowadzone są równolegle do programu dla rodziców, dzięki czemu każdy z członków rodziny spędzi ten czas atrakcyjnie z rówieśnikami.

check icon hotele z atrakcjami

SALA ZABAW


Selekcjonujemy hotele pod kątem przyjmowania najmłodszych gości. Każdy z hoteli z naszej oferty posiada bogato wyposażoną salę zabaw dla dzieci, gdzie bez ograniczeń mogą z nich korzystać i miło spędzać tam czas.

 

ATRAKCJE DLA DZIECI


Wiele z nich posiada atrakcje, dostępne na terenie hoteli tj. piłkarzyki, bilard, sale gier jak również atrakcje w okolicy za dodatkową opłatą takie m.in: park linowy, mini zoo, parki tematyczne, stadnina koni.

 

UDOGODNIENIA DLA DZIECI


Hotele posiadają wszelkie udogodnienia dla maluszków: łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, a w restauracjach dostępne jest menu dedykowane wybrednym smakoszom.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X

Play + Stay Jawor Olymp 2 Babolat Mazurski raj Hotel Anders PZT Tennis Portal