Wczasy tenisowe hitem lata 2017!

Tegoroczne lato, mimo iż kapryśne i pełne deszczu okazało się hitem sprzedażowym w zakresie sprzedaży obozów dla dorosłych połączonych z grą w tenisa. Nasze biuro jako lider w organizacji tego typu wypoczynku, jak co roku zabrał na wczasy tenisowe organizowane w różnych zakątkach Polski – w Beskidach, na Mazurach oraz nad morzem w Kołobrzegu – ponad 300 uczestników. Wczasy tenisowe organizowane przez Tenis Travel od ponad 10 lat cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim naszych uczestników lokujemy w najlepszych hotelach, zazwyczaj czterogwiazdowych, które oferują wczasowiczom mnóstwo atrakcji nawet w przypadku złej pogody, które niestety w tym roku zdarzała się dość często. Każdy hotel oferuje strefę SPA, baseny, animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych (wzorem hoteli z zagranicy) oraz dyskoteki, bary i sale fitness. Oczywiście nieodłącznym elementem naszych wczasów są korty tenisowe i nauka gry w tenisa. Obozy tenisowe dla dorosłych organizowane przez nasze biuro słyną z najlepszych trenerów tenisa w Polsce – zazwyczaj są to osoby, które na co dzień biorą udział w różnych turniejach i odnoszą w nich spore sukcesy. Każdy turnus, który trwa ok. tygodnia pozwala na naukę gry na poziomie porównywalnym z całorocznym kursem raz w tygodniu. To dzięki intensywnym treningom tenisowym dostosowanym do każdego poziomu gry uczestnika. Dziennie na korcie spędza się ok. 3h, a po zajęciach będących w programie wyjazdu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych lekcji indywidualnych, gdzie po okiem profesjonalnego trenera można doskonalić swoje umiejętności i jeszcze bardziej poprawić swój poziom gry. A zatem wczasy tenisowe organizowane przez Tenis Travel to gwarancja nauki tenisa nawet w 7 dni dla całkowicie początkujących osób, które nie miały wcześniej styczności z tym sportem. Wczasy tenisowe to oprócz samej nauki gry w tenisa, również świetna okazja na poznanie nowych osób, poprzez wieczorne animacje i spotkania w hotelowych barach czy dyskotekach. Poza tym każdy hotel oferuje luksusowe warunki zakwaterowania w bardzo dobrych lokalizacjach, co dodatkowo umila czas pomiędzy treningami.  Każdy zmęczony grą na korcie może odpocząć w strefie SPA, korzystając z saun, basenów czy jacuzzi. Istnieje możliwość również wykupienia zabiegów kosmetycznych oraz masaży relaksujących i odprężających.

Dla rodzin, które lubią spędzać wczasy aktywnie przygotowaliśmy ofertę „Razem, ale osobno”, czyli cała rodzina mieszka razem, ale w ciągu dnia każdy ma swój indywidualny program – dzieci mają swoje animacje, zabawy oraz grę w tenisa w odpowiednich grupach wiekowych, a dorośli w tym czasie uczą się gry pod okiem profesjonalisty lub korzystają z hotelowych lub okolicznych atrakcji. Każdy hotel wyposażony jest w udogodnienia dla dzieci oraz sale i place zabaw, aby każdy mały gość znalazł dla siebie odpowiednią rozrywkę. Na organizowanych przez nas wczasach tenisowych zawsze jest mnóstwo rodzin z dziećmi, więc towarzystwo do wspólnej zabawy jest zagwarantowane.

Wczasy tenisowe od lat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych uczestników. Ceniona jest przede wszystkim lokalizacja i wybór hoteli w których odbywają się obozy dla dorosłych z tenisem, jak również profesjonalizm i wysoka skuteczność w nauczaniu tenisa ziemnego.

Każdy kto chce aktywnie spędzić urlop i przy okazji nauczyć się lub doskonalić swoją grę w tenisa, odnajdzie się na organizowanych przez nas wczasach tenisowych. Zawsze tworzone są grupy na podstawie umiejętności gracza, a zatem nie będzie sytuacji że ktoś się będzie nudził lub nie nadążał za grupą. Do każdego podchodzimy indywidualnie, co zresztą można przeczytać w opiniach uczestników – każdy ceni sobie zaangażowanie i indywidualne podejście naszych trenerów do każdego z uczestników.

Wczasy tenisowe organizujemy już od ponad 10 lat – znamy się na rzeczy i wiemy jak sprawić, aby Państwa pobyt był udany i zapamiętany na długo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *